We staan klaar voor u en uw kind

Wilt u meer informatie of een intakegesprek? We maken graag tijd voor u. Neem vrijblijvend contact op met praktijkverantwoordelijke Sofie Van Tichelen. Dit doet u best door het sturen van een mail naar info@praktijkdeparachute.be en dan wordt u zo spoedig mogelijk gecontacteerd.
U schetst kort uw zorgvraag met vermelding van uw contactgegevens, naam en geboortedatum van uw kind.

Praktijk De Parachute
Banhagestraat 6
3052 Blanden (Oud – Heverlee)

0496/52 43 42
info@praktijkdeparachute.be

Teamleden De Parachute

Sofie Van Tichelen
Praktijkverantwoordelijke, zaakvoerder
Kinesitherapeute & Psychomotorisch Therapeute
0496/52 43 42
info@praktijkdeparachute.be

Kim Dierickx
Pediatrisch kinesitherapeute met specialisatie psychomotoriek en Bobath-therapie
kim.d@praktijkdeparachute.be

Lore Daneels
Pediatrisch kinesitherapeute met specialisatie psychomotoriek
lore.d@praktijkdeparachute.be

Lies Haeverans
Pediatrisch kinesitherapeute, specialisatie psychomotoriek i.o.
lies.h@praktijkdeparachute.be

Tinne Wauters
Klinisch psychologe
tinne.w@praktijkdeparachute.be

Sanne Renglé
Orthopedagoge – Systeemtherapeute i.o.
sanne.r@praktijkdeparachute.be

Melene Marynissen
Klinisch psychologe
melene.m@praktijkdeparachute.be

Mia Jansen
Mindfulness coach
www.academievoorlevenskunst.be

Evelien Ringoet
Logopediste (afwezig in De Parachute vanaf 10/7/’19)

Meg Willio
Logopediste
meg.w@praktijkdeparachute.be

Maité Vandousselaere
Logopediste
maite.v@praktijkdeparachute.be

Route
De Parachute bevindt zich op 5 km van Leuven – Heverlee.
MapOverview MapDetail